o NAS

Salon Urody Annabelle Gisoo powstał z wyjątkowej pasji do odkrywania piękna. To magiczne miejsce, które odznacza się wysoką jakością świadczonych usług oraz niezwykle przyjemną atmosferą.
AGNIESZKA
WŁAŚCICIELKA
Dlaczego to właśnie nam powinnaś zaufać?

Jesteśmy Profesjonalnym salonem urody na mapie trzebnicy, który przede wszystkim stawia na:

01

JAKOŚĆ

Jakość zabiegów, profesjonalizm wykonania, doradztwo oraz klimat w jakim nasz personel potrafi zadbać o Klientki sprawia, że miejsce to jest wyjątkowe..

02

ATMOSFERĘ

Pragniemy, aby nasze Klientki, w naszym gabinecie kosmetycznym czuły się wyjątkowo i komfortowo, dlatego tak ważna jest dla nas atmosfera w naszym salonie. Dzięki zadbaniu o przyjazną atmosferę nasze Klientki chcą do nas wracać

03

ZAUFANIE

Nie wyobrażamy sobie pracy bez zaufania naszych Klientek. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszych rękach każda kobieta czuła się bezpiecznie. Słuchamy potrzeb naszych Klientek dzięki czemu zaufanie nigdy nie zostało zawiedzione!

JEŚLI SZUKASZ PROFESJONALNEGO SALONU, GDZIE SPEŁNISZ SWOJE URODOWE MARZENIA, TO NASZ GABINET JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Jesteśmy zespołem kosmetologów z doświadczeniem, którzy nie tylko cały czas zdobywają wiedzę o nowych zabiegach i osiągnięciach kosmetologii oraz medycyny estetycznej, ale także stale poszerzają swoje horyzonty, by móc zaoferować kompleksową usługę i uzupełniające się zabiegi.
AGNIESZKA
WŁAŚCICIELKA